Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Fiery #2117 üzenetére

    Szerintem 1-5 euróért elég sokan behúznák... szvsz pl a 3DMark is amikor 5 euro volt, rengetegen megvették...

    Steam/indie eladási statisztikák meg a HB is bizonyítja hogy ha csak egy-egy időre is de olcsóbban odaadja az ember a termékét, lehet hogy több jön vissza.

    Persze tudom ez más és más licenszelési politikát kívánna esetleg, pl limitálni kéne 1 gépre, meg privát/céges külön licenszekre stb. És nem öröklicenszet adni, csak mittudomén főverzióváltásig tartót. Az meg mondjuk 2--3 évente lenne.

    A másik probléma ezekkel a programokkal, hogy kb 1-1 alkalommal van rájuk szükség egy évben, vagy ha valami probléma van... tehát messze nem folyamatos napi használatról.

    Ahhoz hogy 40-50 eurókat kicsengessen egy programért az ember, amit jó ha évente 3x elindít... hát. :)
    Még ha örök licensz is...

    Összevetve pl egy TC-t vagy Antivirust napi szinten használ az ember ugyanennyiért. Így azokat "megéri" megvenni.

    Szóval igen... nehéz ügy, főleg ezek a tesztelős területen.

    Tesztoldalaknál persze más, tőlük lehet is és gondolom szedtek is jó sok pénzt. :D

    Személy szerint énis megvenném az AIDA-t, ha lenne ilyen max 10 eur összegért... de akkor majd figyelem a hírlevelet, és kösz az infót. Háha mégis akcióztok majd valami jót a jövőben. Eddig bevallom erről nem is tudtam, meg nem is figyeltem.

    Pedig sok magyar okosságot is megvettem már. Pl a HD Sentinel stb. Amikor jó áron volt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák