Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    7.1EE elkészült. Boot sector nehezebb volt, de leloptam a Hirens DVD- ről. Ez teljesen univerzális, mindenféle adathordozóra rá lehet írni, pen, külső-belső HDD/SSD, optika(mivel 8GB, ezért DL DVD vagy BD lemezre).
    Pen mellett még külső 120- as SSD- re migráltam, bootol szépen, valamint gyorsabb mint penről, pld nagy játék, a Quake2 for DOS penről kb 10mp alatt tölt be, SSD- ről 1mp.
    Linux loader vágja be az első indítómenüt, a Win98- ét, ezt meghagytam, lehet 98- at is installálni, ha ki akarja bővíteni valaki, csak előtte a boot szektort le kell menteni, mert a 98 setup felülírja.
    Utána a parancssor normál módban berántja a DOS menüt, ami ugyanúgy néz ki, mint a 6.22EE- ben.

    Felírás USB Image Tool- al lehetséges, pendrivere defaulttal, HDD, SSD- re be kell pipálni a menüjében a mindegyik adathordozót, de pld PowerIso- val is felírható, utóbbival optikára is, meg más klónozóval is, ki mit szokott meg.

    Megán volt ennyi helyem, a Download as ZIP- et érdemes választani a letöltésre, a Mega appal nem érdemes vacakolni.
    Letöltési link - 7.1EE.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák