Új hozzászólás Aktív témák

  • No.01

    őstag

    Sziasztok,

    Lehet rossz helyen jarok, ha igy van akkor kerlek iranyitsatok a megfelelo topickba.

    Ujabban a baratnom egyre inkabb erdeklodik a fotozas irant, azt mondja, h szovesen fenykepezgetne ugy hobby szinten. Eddig egy sima kompkt geppel (Panasonic TZ) "lovoldozott" de most h kozeledik a szulinapja igy gondoltam lecserelem a kis kompaktjat. Egy nem tul komoly es nem tul nagy gep utan nyomoztam es igy kerult latomezobe a Panasonic uj gepe a G6.

    Erdekelne, h ez a fentiek figyelembevetelevel emnnyire lenne jo valasztas (arban minenkepp - 550EUR most ajandek taskaval) a helyi fotos boltba egy Nikont ajanlottak v.milyik J sorozatut, de az bo 200EUR-val tobbe lenne.

    Annyit leszurtem, h ennel komolyebb gep nemigen erdekelne egyenlore foleg, h ez egy ha nem jon be neki a dolog akkor maradna normal utazas es unnepi kepek megorokitesere hasznalatos hetkoznapi gepnek.

    Tovabba azt szeretnem meg megtudni, h van e olyan magyar fotos oldal ahol reszeltesebbn leirjak/kielemzik esetleg kepekkel, h mi a kulonbseg a zaridok hasznalatanal stb, stb

    Valaszotoket es segitsegeteket elore is koszonom! :R

Új hozzászólás Aktív témák