Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék rendelni egy cube i7 stylus-t (340 usd körüli tábla). Ezt néztem ki. Jó ár, 97%-os eladó, és ami a legfontosabb, swiss postal jön. Leírást átolvasva holland vagy svájci postával jön euba. Arról viszont sehol nem írnak hogy honnan jön. Ez azért fontos mert jelenleg nem engedhetek meg magamnak 27%-ot a vámon, vagyis mindenképp euból szeretnék rendelni. Én hozzá nem értő logikusan gondokkodó ember azt mondja hogyha swiss/netherland postával jön akkor 100% hogy euból jön, vagyis nem foglalkoznak vele a vámon, de azért a biztonság kedvéért megkérdeztem az eladót hogy akkor ez most honnan is jön? Lesz e rá vat ha magyarországra rendelem?
    Ez a válasz jött:
    " tech ele
    2015-12-03 20:15
    hi friend
    that is ok, we will declare the package with low price to aviod the customs, just do not worry about this.
    "
    Eléggé mellébeszélésnek hat nekem, és tudtommal az hogy kisebb árat írnak rá nem annyira működik már a vámon...
    Ebben tud valaki segíteni? Ezt most akkor rendelhetem, tényleg nem lesz rá plusz költség? Vagy ez a swiss/netherland post valahogy máshogy működik mint ahogy logikusan gondolná az ember? Előfordulhat hogy mégis megállítja a vám a csomagot ha megrendelem innen?

    :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák