Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba17

    senior tag

    válasz blu79 #39905 üzenetére

    Helló!

    Én ebből vettem 2dbot.
    Ezt synology surveillance station-nel össze lehet hozni, szépen beállítani, vezérelni is tudom ebből.
    Egyedül az élő hangátvitelt nem tudom megoldani de nem is hiányzik, ez a gyárilag javasolt ICSee nevű appal lehet megoldani ha szükséges, amúgy meglepően hangos a beépített hangszórója illetve a mikrofon része is érzékeny, hallom ahogy a kutya horkol :)
    A synology nekem azért volt fontos mert egy ilyen szerver fut éjjel nappal és az ingyenes verzió pont két kamerát kezel, nekem ez elég is.
    Nincs összehasonlítási alapom de éjjel is látható képe van, fogjuk rá, hogy nappal is szép:
    [kép]
    [kép]
    Még nincsenek a végleges helyeken, ahogy megjöttek felraktam az egyiket a garázsra, tesztelem hogy bírja az időjárást illetve mi a tárhelyigénye, ez felett nincs féltető sem, ha zuhog akkor kapja a vizet, cseppállónak mondható.
    Már 920 órája rögzítenek de a 30 napon felüli felvételeket automatikusan törli, a két kamera full HD-ben, 20fps-sel 600giga/hó adatot generál illetve a routertől messzebb lévő az hébe-hóba pár percre, fél órára elveszíti a wifi kapcsolatot, lehet, hogy pont bezavarja vmi, de erre nem jöttem rá de ez egyéni probléma.

    szerk: az éjjeli képen ami fentebb van és olyan mintha vmi világítani, az a másik kamera infrája.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák