Új hozzászólás Aktív témák

  • csizzah

    aktív tag

    válasz hevizms #20071 üzenetére

    Nyilván csak a megfelelő és biztonságos online felületeken, és kizárólag a tranzakcióhoz szükséges adatokat adom meg, nem küldök hozzá fényképet, név, születési hely, anyja neve, igazolványszám, születési idő, kiskutyám tajszáma stb.
    Amúgy baromira nem értem mitől lesz a tranzakció "secure" attól ha véres dénes elküld egy photosoppolt személyit és bankkártyát, az hogy "secure" legyen a tranzakció (szerintem) a bankom feladata. Ha pedig alinak kétségei merülnek fel akkor kérjenek meg rá hogy fáradjak be a bankomba személyesen(ahol beazonosítom magam a személyes okmányaimmal) és engedélyezzem az ilyen és ilyen számú tranzakciót, és - vagy a pénzmozgást ebbe és ebbe az irányba.
    Az ali által kért formában szimpla adathalászgatásnak tűnik nekem ez a dolog, az hogy itt néhányan "néhányéveígyhasználjákmindengondnélkül" még nem jelenti azt hogy mondjuk holnapután nem látják vissza a személyes adataikat ilyen-olyan listákon. (Nyilván velem is megtörténhet, de ahol lehet csökkentem a kockázatot)

    peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák