Új hozzászólás Aktív témák

  • XaraX

    addikt

    válasz Users Kft. #1207 üzenetére

    Így van, legalább 2 éves történet.
    A zajjal kapcsolatban igazat adok neked, viszont feltételezem, akad nálatok is egy csöndesebb zug valahol hátul a raktárrészben, ha máshol nem is.
    A csere utalványban egyetértünk.
    Ha emlékszel a történetre, lehet, az is rémlik, hogy amikor megkaptam a papírt, felhívtalak benneteket, hogy egy ilyenem van, hogyan tovább.
    Az Úr, akivel beszéltem, közölte, be kell vinnem a kapott utalványt, leadni, és hoznak egy másik monitort másnapra.
    Nem volt ellenvetésem, annyit kértem, ne kelljen külön bekocsikáznom cirka 35 km-t csak azért, hogy a papírt leadjam, hozzon egyet, és egyben lerendezzük.
    épp elég + utam volt már a monitor miatt.
    A válasz az volt, nem lehetséges, amíg nincs bent a papír, nem hoznak.
    Megtettem, bevittem, ennek ellenére a történet vége az lett, ami.
    Van másik történetem veletek kapcsolatban, ha már korrektül válaszoltál, igaz, ez még régebbi.
    Még valami 754-es MSI lap volt, vettem nálatok anno.
    X idő múlva meghalt, ez megeshet, bárhol is veszem.
    Bevittem a szervízbe, mondták ok, átveszik, elküldik a nagykerbe, ha rossz, cserélik.
    Ez így rendben is van, majdnem mindenhol így megy.
    A polcon volt ugyan ilyen lap, megérdeklődtem, lehetséges-e, hogy Én azt most kifizetném, elvinném, és amikor kiderül a másik lapról, hogy rossz, nem a lapot kapnám meg, hanem a vételárat vissza.
    Válasz az volt, hogy persze, természetesen lehetséges, ha nekem így jó, tegyünk így.
    Abban maradtunk, hívnak, ha van eredmény.
    Bő 3 hét telt el, nem kaptam hívást, így gondoltam, megérdeklődöm, mi a helyzet.
    Telefonon azt a felvilágosítást kaptam, hogy épp ma jött vissza az új lap, lehet érte menni.
    Bementem, majd hivatkozva a megállapodásunkra, kértem, hogy ne a lapot kapjam meg, hanem a pénzt vissza.
    Első körben senki nem emlékezett rá, aztán már rémlett valami, közölték, hogy akkor válasszak valamit értékében nyugodtan, azaz vásároljam le.
    Mivel nem ebben állapodtunk meg, természetesen a vételárat akartam, nem termékeket.
    Nálam volt a másodiknak vásárolt lap számlája.
    A végén közölték, ok, visszakapom a pénzt, de mivel időközben kb 5k-val olcsóbb lett a lap, annyit adnak vissza.
    Korrekt történet, azt hiszem.
    Ugyanilyen módon gariztattam már nagy boltban és egész kicsi kis boltocskában is, mindenhol azonnal megkaptam a számlán szereplő összeget, holott akkor is volt árváltozás közben.
    Mint írtam, ez is sok évvel ezelőtti eset, bízom benne, hogy jelen korban, amikor talán jobban kell küzdeni a talpon maradásért mindenhol, nem fordulnak elő ilyen esetek.

Új hozzászólás Aktív témák