Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz #54625216 #8698 üzenetére

    Én a magam részéről még várok ezekkel karácsonyig. Van így is mit pörgetni, nem tűnik minden ajánlat kihagyhatatlannak, az Edge of Nowhere-t viszont lehet bezsákolom.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • kiskuplung

    őstag

    válasz #54625216 #8698 üzenetére

    Én még megjelenéskor megvettem, és akkor 3 csillagot adtam rá.
    Aztán július közepén viszont kijött hozzá egy update, és felhúztam 4-re.

    Voltak zavaró hibái, ezeket javították.

    A játék maga egy dungeon crawler a Bard's Tale világában, és ehhez illő hangulatban. Szóval elég sok geg és poén van elrejtve. A legtöbbjéhez mondjuk kell egy jó erős angol (felirat bekapcsolható).

    Az idő nagy részében mindenféle fizikai/logikai puzzlet kell végrehajtani, ezeket különböző (egyre nehezedő) harcjelenetek törik meg. A puzzle-k kellemesen nehezek. A harc szerintem már gyengébb (Robo recall ugye magasra tette a mércét), de mióta beletették a free locomotiont, azóta egész jó.

    A varázslatokat saját magad rakhatod össze, valamint XP-t kapsz az egyes puzzlek, harcok után, amiből a főhős képességeit lehet fejleszteni.

    Szerintem jó kis játék, de azért erősen érződik hogy a fejlesztőknek az első VR játéka.
    A legtöbbször jól megy minden, de néha bezavar, hogy a tárgyakat nehezen lehet megfogni (kijelölődik, besárgul, és mégsem lehet vele interakcióba lépni) és nekem itt-ott voltak framerate problémáim is néha.

    Kb. 14-15 óra egy végigjátszás, ráérős, felfedezős stílusban. A 20 dolcsit mindenképpen megéri. A legtöbb single player (sztoriközpontú) tartalmat jelenleg ettől a játéktól kapod szerintem.

    A Wilson engem is érdekel, rajta van a listámon :)

Új hozzászólás Aktív témák