Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz nortsen #4135 üzenetére

    Köszi az infót! :R

    Képzeljétek, elmentem a multimediatowerbe, beszéltem az ottani srácokkal időpontkérés miatt mivel náluk is ki lehet próbálni a Vive-ot. Mondtam nekik, hogy testvéremmel ketten mennénk és hogy ha nem gond szeretnénk levideózni amit majd megvágok és youtube videót szeretnék belőle készíteni amolyan első alkalmas élményként. Olyan rendesek voltak, hogy azt mondták menjünk zárás után és ottmaradnak velünk így a vevők sem lesznek útban és több idő is jut így nekünk 10 percnél. Vittünk laptopot, faja logitech webcamot, egy Nikon D3300-at, mikrofont szóval mindent ami kellett. Még azt is megengedték, hogy feltegyem a gépükre az OBS-t és rögzítsem a gameplay-t hogy ne csak facecam legyen! :Y A vége az lett, hogy valami 2 órát Vive-oztunk, este fél 9 kor mentünk haza és fejenként 3 játékot próbáltunk ki (TheLab, valami 2. vh-s nácishooter, hullámvasút). Hihetetlen élmény volt az tuti ezt nem felejtjük el egy darabig. Bátyámnak ez volt az első VR élménye, rajtam volt már DK2 és DK 2 is, de ez mindent überel. Kár, hogy egy ideje anyagi kátyúban van a család de az tuti, hogy amint lesz rá keret rendelni fogom a Vive-ot vagy a Riftet. Mondjuk azért is tudok türelemmel lenni mert kíváncsi vagyok a touch visszhangjára de a nyomásérzékelős Vive is érdekesnek tűnik. Legkésőbb jövő tavasszal menni fog a rendelés valamelyikre addig is viszont az a véleményem, hogy akinek ez túl pixeles vagy finnyáskodik az meg is érdemli, hogy várjon még 2-3 évet ezekre az élményekre. :K

    UI.: Nem értettem miért tartja mindenki annyira aranyosnak a The Lab-es robotkutyát amíg nem láttam "élőben"... :DDD

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák