Új hozzászólás Aktív témák

  • rajzszeg1

    csendes tag

    Szépjóestét! Ajjajjj srácok újfent segítséget kérnék tőletek. Nemrégiben kaptam tőletek tippeket indítási nehézségekre. Na azok bejöttek és az utóbbi hetekben szépen pöfögtünk az "ÜregiNyúl" névre hallgató 1989-es Skoda Favorit 136 L 1.3 típusú gépjárművünkkel. De a mai este kicsit kalandosra sikeredett. Autókáztunk a szomszéd városba és arra lettem figyelmes, hogy kezdve az index-el, folytatódva a rádión a világításon, féklámpán át, szépen lassan menet közben minden elektronyos dolog szépen felmondta a szolgálatot...majd a kis autó is kihunyt. Az akksi annyit mondott, hogy "katt". Hagytuk kicsit pihenni. Pár óra múlva beindult. Járattam kicsit, leállítottam és megint nem indult. Bebikáztuk. Járattam, elindultunk. Menet közben ismét halványul a műszerfal, nincs rádió, nincs semmi, akadozni kezd az autó, aztán egy kis "pukk", kicsit nagyobb füst a kipuffból és ende des filmes. Betoltuk egy parkolóba a négy sávos úton keresztül, nagy muri volt. Most ott alszik...a nagy messzibe.
    DE! Szerintetek, holnap mivel kezdjek ha visszamegyünk érte? Az alap, hogy kivettük az akksit, feltöltjük. De mi van, ha nem az a gond és majd a 30 km-es táv felénél ismét lerobannunk... (ami még mindig jobb mintha felrobbannánk :C )?
    A válaszokat előre is köszönöm. Talán generátor? Talán gyertyák? talán...? :F
    Jóéjt!!!

Új hozzászólás Aktív témák