Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz Sandrew #19960 üzenetére

    Csak óvatosan! Ahogy én tapasztaltam A Custom/kiszivárgot ROM Gyors, személyre szabható, stb. egyszóval növeli a felhasználói élményt (nem is kicsit!) De nem annyira megbízható. Persze a "hivatalos" rom ok is képesek megbolondulni, habár abból kevesebbet láttam itt széthullani. Azért akad, de nagyságrendekkel kevesebb.
    (persze igazán érdemben egy márkaszervizes tudna mesélni, az meg talán nem is tehetné...)

    A JVP-m 2 hónap szinte hiba mentes működés után egy a market-röl szedett játék közben teljesen kifagyott. :(( hosszú percekig semmire nem reagált. Akku ki. Indítás után már csak boot képernyő... CWM eltünt! :((( Download szerencsére nem....
    ROMbolás után kiderült hogy az IMEI is elveszett... EFS mappát 3x másoltam vissza, és semmi! :F (nem csak copy-ztam, az "üreset" töröltem beillesztés előtt)
    A JS8, egy három fájlos FROYO tudott segíteni.

    Talán a jelenlévők többség nem fut/futhat bele hasonló hibába. De ezek alapján úgy látom, hogy akinek fontos a hosszútávú megbízható működés, az nagyon fontolja meg mikor mit telepít. És hogy rálép e a "sötét" útra. Mert bizony most saját bőrömön tapasztaltam, hogy már nem csak PCn kell biztonsági mentést készítenem. És hogy azok az idők elmúltak mikor egy okostelefont évekig lehetett "kínozni" büntetlenül. Arról már nem is beszélve hogy aki nem képzi magát itt, vagy hasonló oldalakon, annak nem csak az adatai vesznek el... kár ezekért... mert amúgy a mai napig élmény használni, még js8 al is :B

Aktív témák