Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Szepy2884 #2712 üzenetére

    No ha rám hallgatsz, és persze ha nem vagy elkötelezve, akkor azt a f*stalicskát kihajitod a p*cs*ba és beszerzel egy Wildfire 2.0-t. Ugyan én is még csak 6-7 éve dolgozom Pro/E-ban, és szerintem nagyon jó tervezőrendszer, de a Wildfire-rel marha sokat szivtam, annyi bug volt benne. Szinte minden feature után mentés volt, mert mindig elszállt. Egy szimpla alkatrész létrehozásához 15-20 szor inditottam el a programot minimum, mire sikerült összehozni... Persze mindent meg lehet szokni, egy idő után én is rutinszerűen kezeltem, de ha most kéne visszatérni, tépném a hajam rendesen. A Wildfire 2.0 meg teljesen jo. Persze ma már kinn van a 3.0, 4.0 és az 5.0 is lassan befut a PreProduction kiadás után, de ezek közül max a 3.0-ásat ajánlom komolyabb munkára, viszont tanulásra a 4.0 is jónak tűnik. A választás rajtad áll persze, én azt mondom jó, ha halad a korral az ember, egyelőre még én is csak a cégnél használatos release miatt vagyok lemaradva - viszont flottul müködik (1-2 bug persze mindig előjöhet, tökéletes rendszer nincs.)

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák