Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Beni2360 #5882 üzenetére

    Hát, akkor nem tudom. Sok magyar moziplakát van, de lehet akkor nem elég.
    Én meg újratelepítettem mindent, mert kellett egy factory reset. Annyi vackot telepítgettem ide-oda, hogy mindig hibaüzenettel indult, a google szolgáltatásokat illetően.
    Ha már újrateszem, megnézem magyar plakátokkal, nálam mit mutat. De a fanartot is bekapcsoltad? Azaz, akkor nem hivatalos, de rajongók által készített plakátokat is beteszi a listába. Ezek egyébként nagyon jól meg vannak csinálva. Nem mondanád meg róluk, hogy nem gyári.

    más:
    Most megy a Netflix, de fogalmam sincs, mit kell nézni a DRM segítségével. A felbontásról semmit nem ír.
    Szerintem HD.
    Az elején indít egy kritikán aluli minőséggel, majd összeszedi magát, és szépen felvált HD-be. Szerintem .... 480p-hez az túl jó minőség lenne.
    De tényleg bizonytalan lettem, mert mindenhol azt írják, hogy nincs HD Netflix.

    szerk:
    Ja, OFF-ba tettem én is, bár nem értem, hogy ez miért OFF, de persze felőlem lehet az is.

    szerk2:
    Na jó, utána olvastam, hogy mit kell nézni. Nincs ilyen benne, hogy widevine info, de ettől még én azt gondolom, hogy az bizony 720p lesz. Kutatok tovább .... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák