Új hozzászólás Aktív témák

  • b.lajos

    tag

    Köszönöm a kimerítő válaszokat, és akkor jöjjön a ráadás, csakhogy tiszta vizet öntsek a pohárba.
    Tehát:
    - előéletem Nas, szerver tekintetében nulla, sokáig vacilláltam melyik legyen, végül a fekete péntek adta magát és beruháztam egy Gen8-ra, igaz a kisebbik proci és csak két Giga ram, de azt hiszem így is nagyon jó ár volt.
    - hálózati ismereteim ugyancsak szegényesek, de igyekszem, olvasok, kérdezek. Idővel talán jobban ki tudom használni a szerverben rejlő lehetőségeket.
    - a ram előbb utóbb bővítve lesz, de addig az olvasottak alapján a virtuális gép kilőve.
    - ILO kulcsom van, tehát már 2-0 a pendrivos telepítés mellett, és akkor egy kérdés, az ILO és az Xpenology futhat egymás mellet, vagy hogy is van ez?
    - az 5.2-5592-es verzióval akartam kezdeni, de ahogy látom van már a 5.2-5644-ből is újabb frissítés, inkább érdemes az utóbbit telepíteni?
    - ha mégis a ***92-sel kezdem, aztán később a ***44-es verziót akarom feltenni akkor újra formázza a merevlemezt (-eket), vagy megmarad minden adat rajta?

    Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!!

    [ Szerkesztve ]

    b.lajos

Új hozzászólás Aktív témák