Új hozzászólás Aktív témák

  • Balage76

    senior tag

    válasz larryking #217 üzenetére

    (és parkasznak is)

    Maradok a windowsnál... Ma egész délután ezzel szórakoztam, sajnos számomra kétségbeejtően rossz rendszer. :(

    Eszerint telepítettem. Végülis hamar ment, ez pozitív. Az első érzés az volt hogy valami nem ok, mert ugyan írja, hogy a Volume1-ként ott az SSD és van rajta 235GB hely, de nem látom ezt sehol, nincs egy nyamvadt könyvtár ahonnan elindulhatnék. Ellenben a boot pendrive-ot egyből mutatta (ezt meg ugye pont nem kellett volna).... Rájöttem, hogy ha készítek egy shared foldert, akkor "megjelenik" a hely is, használhatom is. Igenám, de a rákövetkező lépésnél, a transmission telepítésnél hiába adtam meg az ilyen módon létrehozott könyvtárakat, hibára futott a letöltés... :(

    Gondoltam nézek egy egyszerű fájlkezelőt, legelőször a Midnight Commander került elő. Feltelepítettem a csomagot, de egyszerűen sehol nem jelent meg, nem tudtam elindítani, pedig uninstallálni lehetett, tehát fent volt.

    Bevallom őszintén itt adtam fel. Bizonyára én voltam béna, de ha egy ennyire egyszerű (cél)rendszerben két ilyen alapvető dolog nem működik elsőre, flottul, akkor az az álmoskönyv szerint nem jelent jót. Sajnálom mert kíváncsi voltam szívesen váltottam volna erre a mostani windows rendszerről, de így inkább maradok. :(

    Amennyit ezzel ma elszórakoztam, az alatt simán felment volna a win8 + a sallangok és most öröm és bodottá' lenne... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák