Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Viktor0610 #3732 üzenetére

    No. Itt vagyok. MIUI 10-en, tiszta telepítéssel.

    Leírom az utamat. :D Nem volt egyszerű.

    Alap, hogy van Mi-fiókom, amit kétlépcsős azonosítás véd.

    A frissítés után, első bekapcsoláskor azonnal kérte a készülék aktiválását. Ez tök jó.

    Azonban a PIN-kódot sem tudtam beírni, mert mindent eltakart a készülék aktiválása/wifi beállítások gomb páros.

    A készülék aktiválására hiába nyomtam rá, mivel nem volt internet elésésem (ugye nem tudtam beírni a PIN-kódot, és nem csatlakoztam wifire sem), nem fogadta el a kódot.

    OK, akkor csatlakozzunk wifire. Körülöttem csak jelszóval védett wifik vannak, és mikor rányomtam a jelszó beírására, nem jött fel a billentyűzet. (Érdekes, hogy a Mi-fiók jelszavánál igen.) Jó, van egy iPhone 5s-em, akkor annak a hotspotjában kikapcsolom a jelszót. Nem lehet.

    Újraindította, a telefont, lightning fast beírtam a PIN-kódomat. Így lett mobilnetem. A Mi-fiókba beléptem gépen. Itt megküldte a biztonsági SMS-t, majd beírtam egy tartalék jelszót a telefonon. {homlokát megtörlős}

    Öröm, boldogság! :))

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Új hozzászólás Aktív témák