Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz IntelKiller7 #95279 üzenetére

    Odyssey jobban elengedi a kezed de sokkal több benne a lehetőség és tennivaló. Én azt csináltam amikor kijutottam a szigetről, hogy elkezdtem gyengíteni az athéniakat az általuk uralt területeken és kérdőjelről-kérdőjelre menve gyengítettem őket, fosztottam ki a helyőrségeiket, gyújtottam fel az ellátmányaikat. Egy idő után beadja a tartomány vezetőt, akit ha megölsz akkor mehetsz harcolni és megszerezheted a területet a masik félnek, vagy akár meg is védheted attól függ ki mellé akarsz állni. Közben ha útba akadt akkor csináltam a mellékküldiket, főküldit is, meg gyilkolom a kultistákat is, fejlesztem a hajót és időnként kalózkodni is elmegyek. Most attikánál tartok fejlettsegi szintben, itt van athén városa de itt már periklész a vezér akit nem lehet megölni, nem engedi a gép, gondolom lesz még szerepe a történetben, így attikát még nem tudom megszerezni a spartaiaknak. Annyiban rosszul van megcsinálva, hogy bele akar erőszakolni a játék a küldetésekkel, hogy a spartaiaknak is ártsak én meg ugyebár nem szeretnék ha már 5-6 tatomanyt is elfoglaltam nekik az athéniaiaktól, viszont így meg nem lehet tovább haladni a történettel.Magyarul kétkulacsos politikát kell folytatnod hol ennek, hol annak a félnek ártva. Igazi köpönyegforgatót csinál belőled a játék 😂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák