Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Na végre ki tudtam próbálni a híres Forza Horizon 5-öt és igazából a grafikán kívül semmi olyan érdembeli fejlődést nem mutat a játék amit vártam. Ja de a kábrión lehet tetőt állogatni meg nem néma a karakterünk.

    -Továbbra is mehetünk Szuper autókkal dombon felfelé 180-al pályagumikkal. (tehát magyarul realisztika megint nuku)
    -Továbbra is szemtelen elérhetetlen helyekre kerültek a törhető táblák. (igen sajnos nekem videót kell néznem ahhoz hogyan kell ezeket a táblákat "leugratni", sztem inkább csak idegesítő időhúzás mintsem fun, de még az XP hagyján a Fast Travel táblák is... igen igen tudom én vagyok a béna)
    -Továbbra is kevés a kapott CR a versenyekért ha Újoncok vagyunk.
    -Továbbra sem lehet kocsit resetelni ha fent akadsz valahol. (idő visszatekerés OFF esetén, max gyors utazás vagy átszállás másik kocsiba segít)
    -Továbbra is törhetsz zúzhatsz mindent nem számít. (realisztika nuku)
    -Továbbra is csal az AI ha nagyon nehéz szinten tolja az ember.
    -Továbbra is szemetet ad a sima és a VIP pörgetés is. (90%-ban ruha, kevés lóvé és szenny autók)

    Na így 2 óra game után gyorsan ennyit tudtam összeszedni, de munkatársamnak aki Forza mániás (Horizon 4-be 1000+ óra) sem tetszik sok "újítás".

    Na de hogy pozitív is legyen már most van annyi autóm amivel a játék Single Player részét végig lehet tolni pedig nem is csináltam szinte semmit csak táblákat gyűjtögettem meg az elején megcsináltam a bevezetőt.

    Ja és az egészben a legkiábrándítóbb már a játék borítóképe ahol a pálya autó terepen van ábrázolva. Minden elismerésem a készítőké biztos ők is terepen használják a Lambójaikat.

    Na talán majd a következő rész talán nem lesz ilyen gyerekes. :R
    Szerencse hogy nem vettem meg a full gémet csak az izlandi prémiumot.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák