Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Na skacok! Úgy néz ki eddig tartott a szerencse sorozat és engem is utolért az Xbox sors. :D Fortnite-oztunk haverral, legelső meccs kezdete előtt lefagyott a gép csutkára, gondoltam oké, első eset, előfordul. Újraindítottam és játszottunk, játszhattunk olyan 1,5 órát, a controller egyszer csak fogta magát és közölte hogy pá! Gondoltam én biztos lemerült az elem, találtam egy sima egyszerű elemet hogy legalább ezt a meccset le tudjuk tolni, kicseréltem, de semmi. Akkor lettem figyelmes arra, hogy a controller világít, miután visszatettem a töltős elemet azzal is világít. Szóval elméleti síkon nem merült le, csak a controller dobta el a jelet valamiért. Furcsálltam is a merülést, mert azt hiszem kiírja hogy merülőben van. Szóval a lényeg, hogy most nem hajlandó együttműködni a controller és a gép, csak vezetékesen. Próbáltam a párosítást a gombokkal, villog a gép is és a controller is, de semmi. Vezetékesen működik, most feldugtam tölteni a töltőt, hátha tényleg csak az volt a gondja, de én úgy látom hogy itt nem az elem volt a gond, mert az origi elemmel sem ment. Vagyis működni működött, de nem kommunikált a géppel. Erre van valami megoldás?

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák