Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    Nem vagyok elfogult, nagyon elfogult meg főleg nem!
    A GamePass egy rohadt jó dolog és aki emiatt vesz xbox-ot azt megértem. Teljesen reális és érthető döntés, elnézve a játék árakat. Simán vennék énis xbox-ot (csakis az erősebbet) ha nem lenne a kedvenc játékom a másik oldalt amivel a legtöbbet játszok rendszeresen! (Nioh 1-2). Persze szeretem az exkluzív játékokat is.. Tehát az is érthető miért nem veszek mégse én xbox-ot. Mindkét konzol szuper! Az, hogy Microsoft fix 60ra lőtte be mindegyiket dicsérendő és nagyon örülök neki. Amúgy egy szóval se írtam, hogy szar csak, hogy vicc. De ha mégis valaki linkelje be, lehet nem emlékszem rá.
    A problémám a gyengébb géppel, hogy előbb vagy utóbb majd jönnek az fps problémák vagy csak az x-en lesz 60fps az S-en 30fps, gyengébb grafika stb. A jelenleg generációból indulok ki és, hogy majd szarnak az optimalizálásra. Persze akinek ez m1 és csak olcsón akarja megvenni mert, csak a GP megy nála és akár gyerek játszik rajta annak jó ajánlat. De nem kéne kiforgatnia a szavaim mikor l.skywalker egyből értette mire gondolok és nem kezdett el haterezni stb..Képes volt megérteni és nem egyből nekem esni mint valami fanatikus :U
    Az meg ami a Sony-nál meg előrendelés néven.. Botrányos és szégyen.

    [ Szerkesztve ]

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák