Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces

    addikt

    válasz FefeeX #19327 üzenetére

    na csináltam egy videót. de közben állitottam az energiatakarékosságon. most nem instant-on a beállitás, hanem a másik spórolós. a videó alatt szépen lekapcsolt a boxxal együtt a táp is. visszaváltott fehérról narancssárgára és csendben is maradt.
    egyébként a ventinek nálam is van hangja, de zizeg vagy zörög, csak olyan ventilátoros a hangja. a winyó is seekel. szerintem tök normális dolog.

    a szállitáshoz pedig:
    srácok, ha nincs a dobozon kívül indikátor ami jelzi, hogy a dobozt felforditották, akkor nem igazán törődik a szállitó vele, hogy melyik futára, hogy focizik a csomaggal. csak le legyen szállitva az a lényeg. ha meg esetleg megsérül akkor ott a biztositás. ha a targoncás neki megy a betonfalnak a sérült csomagokat kiveszik, a többit amin nem látszik küldik tovább. ki kell birnia, nem ettől lesz hangos az xbox, hanem mert egyszerűen szar.
    az enyémet is egy török vagy marokkói hozta. mondtam is az asszonynak, hogy mielött aláirja nézze át a sértetlenségét a doboznak..
    ..
    egyébként amikor én is spediciónál dolgoztam mi sem kíméltünk semmit, mert egyszerűen nincs rá idő. megfogod és ha épp nem raklapos az árú akkor beb@?=zod az autóba, hogy csak nyekken. senkit nem érdekel. pl a nyilacska sem a dobozon, hogy hol a teteje.. :C az csak a gyalogkakukkos mesékben számit, mikor farkas megkapja az aktuális ACME cuccát. ott olyan szépen ábrázolják a rajzolók. de a valóság az más..

    :)

Új hozzászólás Aktív témák