Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Mr Chapel #93090 üzenetére

    Nekem Oribos azert nem jon be, mert tulsagosan szimmetrikus. Allandoan kerdezgetnem kell az oroket, hogy mi merre van, mert total karakter nelkuli az egesz varos, mindenfele tajekozodasi pont nelku. A kulso resze meg gyakorlatilag kihasznalatlan, ahogy az a szint is ahol az FP van. Olyan mintha csak le akartak volna tudni egyszeruen a kotelezo alapfunkciokat. Az is gaz, hogy keverve van az indoor es outdoor zona, igy allandoan leszed a mountrol. AH sincs, postalada is csak 1, a portalt meg kitettek a legszelere az egesznek. Totalisan az volt a lenyeg, hogy epp csak mukodjon az egesz. Amugy a covenant sanctumokban van egyaltalan postalada, mert eddig meg nem talaltam?

    A fo questlanc se megy semerre. Lore szempontbol kb. csak a felszin kapargatasa megy, a lenyeges dolgokrol semmi, mikozben kvazi az egesz BFA-ban az volt a kerdes, hogy Sylvanas miert teszi amit tesz. Az uj kiegben ez tovabbra sincs megvalaszolva. Gyakorlatilag parhuzamosan kellene tolni 4 eltero covenanttal a jatekot, hogy innen-onnan jojjon nemi valasz, legalabb a masodlagos storyrol. Gondolom ez szandekos, hogy hosszabb idore megtartsak a playereket, de ilyen lassu tempo mellett ez nem fog menni. Tulsagosan unalmas lett a jatek, foleg a casual retegnek. A fo es covenant story is nagyon vontatott, a covenant skillek jo resze hasonloan kidolgozatlan, mint a BFA-ban az azerite traitek, a covenant bond tree is kb. nulla valtozatossagot jelent, mert a tobbseg a potency conduitok fel megy, foleg hogy a koztes skillek tobbsege eleg haszontalan. A talentvaltas sincs megoldva, marmint lehet valtani talentet, de a bond tree nem modosithato tavolrol. Nekem meg erosen betas az egesz, foleg jatekdizanj oldalan. Nem bugos, csak hanyagul megtervezett.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák