Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz h1mpi #19815 üzenetére

    Nagyon jó pálya!! Keveset játszok, így csak kétszer volt szerencsém hozzá, de azt a sok taktikai húzást, amit hoztam Counter-strike-ból itt tudom kamatoztatni (: nagyon tetszik.

    Az első meccsen ugye azt sem tudtam, hogy van új pálya. Délről indultam, IS-3. Beálltam az első, balra eső utcába egy törmelék mögé lövöldözni az ellenfél hasonlóan gondolkodó heavyjeit. Aztán a nyugatról flankelő pár tankot tartottam fel. Amikor már égtek előre mentem ott, ahol jöttek és oldalba kaptam a középen előre törő t-28 Protot. Aztán visszamentem a bázishoz segíteni az artynak a keletről flankelők ellen. Közben végig bujkálás a házak között, kinézegetés, körbekerülgetés. Nekem tetszik.

    A második csatában már ismertem a pálya nyugati és déli részét, így a chaffe-val déli kezdéssel keletre mentem, valami csatornapartra. Na ott szépen körbekeringtem két TD-t meg egy TOG-ot :D Nagyon jó, hogy vannak lyukak a házak között spotolni vagy magasabb tankkal kilőni, de átmenni nem lehet mindenhol. Ugyanakkor van sok kis ház, amit körbe lehet fogócskázni úgy, hogy nem látnak rád a dombon kempelők, mert nincs domb :D

    Szerintem hiányzott egy ilyen map nagyon az ostoba camperek ellen. Hátha megtanulnak játszani is a tankjaikkal egyesek, nem csak állni és nyomni a tűz gombot...

  • Magany

    tag

    válasz h1mpi #19815 üzenetére

    Én le megyek teljesen a partra, van ott egy beton építmény (had ne keljen megneveznem micsoda) de.kb pálya feléig ot gond nélkül át lehet menni. Ott szoktak várni tankok, estemben vagy páncélvadász vagy valami könnyű tank. Egyszer volt hogy egy 36 01 volt ott. Mindenki fent leskelődik a város szélén aki komolyabb s nem foglalkozik veled s persze nem is tud a bizonyos beton építménytől csak ha esetleg rád rammol fentről :) Na és persze az előny ha nem magad mész mert meglepetések azért érhetnek. ;]

  • dfsz34

    őstag

    válasz h1mpi #19815 üzenetére

    Főleg mert a takony artyk is két helyre mennek, a pálya két szélét lövik be értelemszerűen. Úgyhogy annyira nem móka a parton osonni, hiába lenne jó a folyóparti dombos rész a keményfejű tankoknak, de az artyk számától függ, hogy lehet-e ott bármit is kezdeni. Meg persze a TD-k is ott nyüzsögnek.

    Ez egy olyan pálya, hogy nagyon alaposan meg kell ismerni, mert rengeteg lehetőség van benne, pl F2 aljában van egy ravasz törmelék halom, előre fel lehet vele menni és lőni, ami még szokványos talán, de a rengeteg kiálló vascső miatt az ellenfél lövései rendszeresen elakadnak benne. Szopacs nekik.

    Azt is sokan megcumizzák, hogy a masszívnak tűnő kőfalak átlőhetőek a bal oldalon. Meg számtalan trükk van ezen a pályán, jól kihasználható takarások stb, de talán kicsit sok a törmelék szerintem. Értem, hogy meg lehet magyarázni a történelemmel, mert lerombolták a várost, de basszus, ez az idegesítő benne, hogy nem lehet közel sem szabadon mozogni a házak között a törmelékek miatt és folyósokat alakítottak ki. flankolni akarok és 5 házat meg kell kerüljek, mire érek oda? Szerintem ez a legnagyobb gyengéje ennek a térképnek, kevesebb törmelék és több mozgási szabadság kéne.

Új hozzászólás Aktív témák