Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz h1mpi #19815 üzenetére

    Nagyon jó pálya!! Keveset játszok, így csak kétszer volt szerencsém hozzá, de azt a sok taktikai húzást, amit hoztam Counter-strike-ból itt tudom kamatoztatni (: nagyon tetszik.

    Az első meccsen ugye azt sem tudtam, hogy van új pálya. Délről indultam, IS-3. Beálltam az első, balra eső utcába egy törmelék mögé lövöldözni az ellenfél hasonlóan gondolkodó heavyjeit. Aztán a nyugatról flankelő pár tankot tartottam fel. Amikor már égtek előre mentem ott, ahol jöttek és oldalba kaptam a középen előre törő t-28 Protot. Aztán visszamentem a bázishoz segíteni az artynak a keletről flankelők ellen. Közben végig bujkálás a házak között, kinézegetés, körbekerülgetés. Nekem tetszik.

    A második csatában már ismertem a pálya nyugati és déli részét, így a chaffe-val déli kezdéssel keletre mentem, valami csatornapartra. Na ott szépen körbekeringtem két TD-t meg egy TOG-ot :D Nagyon jó, hogy vannak lyukak a házak között spotolni vagy magasabb tankkal kilőni, de átmenni nem lehet mindenhol. Ugyanakkor van sok kis ház, amit körbe lehet fogócskázni úgy, hogy nem látnak rád a dombon kempelők, mert nincs domb :D

    Szerintem hiányzott egy ilyen map nagyon az ostoba camperek ellen. Hátha megtanulnak játszani is a tankjaikkal egyesek, nem csak állni és nyomni a tűz gombot...

Új hozzászólás Aktív témák