Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Újabb szimpatikus játékosok. Én panther m10-el próbálom megcsinálni a duplázót és már nagyon rosszul állunk, mondom akkor legalább némi frag és sebzés legyen még. Airfield. Rámrontott egy JT8.8, de a szerencsétlen ezek szerint nem ismeri jól azt a TD-t, mert én még tolatva, hegymenetben is gyorsabb voltam mint ő és kergetőztünk kicsit majd egy gyors forduló és a hátába kerültem. Hiába vergődött, mert azzal képtelenség megfordulni. Következett egy sunyi vk3601h, aki ott fent a szikla mögött bújt meg és onnan szemtelenkedett végig, menet közben, lassítás nélkül lőttem ki, mert alacsony hp-.n volt. Na innentől kezd érdekes lenni, maradt egy is3, t32 szakasz és nég az arty én meg egymagamban. Rámentem az artyra, mert kb tudtam hol van a becsapódások alapján de odaért az is3 is. Elkezdem lőni az arty-t és az is3 belém lő egyet, de nem öl meg. Mondom wtf? Aztán rájöttem, hogy a mocskok a brotherhood jelvényt akarják és a t32-nek kell még egy frag, ezért életben hagy az is3 és az sem érdekelte, hogy én megöltem közben az ő artyjukat. Utána mondom chatben, hogy f.... y... és belerongyoltam a tengerbe megfulladni. Volt anyázás rendesen a részükről, meg riportolnak (tegyék csak), de most komolyan ez milyen játék már, hogy simán hagyja meghalni a csapattársát egy medál miatt?

Új hozzászólás Aktív témák