Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Valentin90 #31945 üzenetére

    Nem megy el csak részben. :)
    Néha nagyon nem értem mert teljesen olyan mintha elértem volna egy szintre aztán hipp hopp egyik napra a másikra mintha elfelejtettem volna hogy mit és miért már amennyi eddig ragad rám.
    Ha osonok az a baj ha vitézkedek az a baj ha arra megyek amerre általában nincs cső csata akkor tuti hogy ott várnak. :DDD
    Matilda mint mondtam nem a vég cél és közel sem top de tény hogy jó a páncélja max akkor nem ha aranyat köpködnek rám. pl.: 1 és 2
    Értem hogy a játék része de ha nálam nincs akkor az részemről nem annyira fair játék és tegye őket egy csatába azt szórják egymást.
    Szóval csak bosszant ha 4-5 csatánként nem nyerek és átpártolva a másik tankra, szintén nem sikerül vagy ha már majdnem akkor a csapat megmaradó része vágja haza a csatát.

    Más:

    Néha elgondolkodom mintha valami nem stimmelne a csata utáni jelentés, medál kiosztásokkal.
    pl. tegnap kaptam egy ilyet: :F

    Fjords aljából indulva, jobb oldali hosszú sziklafal mellett haladtam.
    Végénél elbújtam az egyik kisebb kőtömb mögé és vártam hogy a Cromwell -en fogás találjak aki már ott ólálkodott.
    Addig addig amíg valaki hátba került így kitolattam a fedezékből és rögtön leláncolt a Cromwell míg a másik hátulról osztott. Tehát egy lövést sem tudtam leadni mivel arra vigyázott hogy ne kerüljön a kevéske vízszintes löveg kitérési zónámba és puff.
    Szóval erre hogy kimentem meghalni, minden 0 még a hozzájárulás is ami a képen nem látszik kaptam a fenti medált.

Új hozzászólás Aktív témák