Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    A wotinfo fórumán van egy "ki van a nicknév mögött" topik. Ennek stílusában jöjjön most egy "coming out" (kizárólag WOT módra!!). Az OFF topikon belül is off-ba teszem, mert nem biztos, hogy bárkit is érdekel a mondandóm, de azért ha már nekifogtam, leírom...

    Néhány napja h1mpi említette, hogy egy 800WN8-as játékos már elfogadható ellenfélnek. (Jó, nem pont így, de valami ilyesmit) Ennek apropóján (meg talán azért mert ez már szép kerek szám) veszem most a bátorságot és az eddigi sok-sok kérdésem és néhány (talán nem nagy hülyeség) válszom után feliratkoznék a magukat névvel vállalók listájának aljára. Néhány fórumtárssal már harcoltam hol azonos, hol ellentétes oldalon, de eddig ennyi volt a kontakt.

    Szóval. Én vagyok a jó öreg Lacibacsi60. Szerencsére az életkorom még nem 60, de a háromnegyedét már teljesítettem. Ez csak azért jegyeztem meg, mert minden statisztikai adatomat ennek fényében (is) kell nézni. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy csúcsjátékos, de a család és a munka mellett nem mindig van lehetőség a rendszeres és tartalmas csatározásokra, inkább csak a "vanhúszpercemmenjünkkétkört" típusú csapatásokra. Azért az elmúlt hat hónapban csak sikerült 6800 csatát mennem. Ennek "eredménye" látható a noobmeter-en.

    Gyűlik néha egy-egy tank ász is. Ha jó napom van ilyen vagy ilyen csaták is bejátszanak néha. Ennek ellenére továbbra is paradicsomnak érzem magam, ha nem vagyok toptier, akkor sokszor nagyon gyorsan megyek a darálóba...

    Na ennyi. Nem kérek senkitől sem részletes elemzést, de ha valaki visszatekint a saját paradicsomi "évei"-re és úgy látja, hogy talán még belőlem islehet egyszer kicsit zöldebb játékos, az ne kíméljen és vágjon hozzám egy kis bátorítást...

    Szép napot mindenkinek!

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák