Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz HellGreg #165637 üzenetére

    Szerencsere en nem vagyok ilyen szenvedelyes gyujto, habar szeretnem en is, ha meglennenek a prem tankok, de vegulis minek ? Kihuztam egy rakas agat, es veluk sem nagyon jatszom, az is igaz, hogy most olaszt huzok, es par lightot, hogy feljebb lepjek veluk.Aztan meg idegem sincs jatszani, mert keves a sikerelmeny, masreszt meg nagyon esik a teljesitmenyem is - nem mintha eddig olyan kiemelkedo lett volna :DD
    Habar volt par tank, aminek orulok, hogy megvettem, pl a M10/Panther, a 7es VK mittudomen nemet neheztank, es a Turan (mert magyar, es 5 skilles legenyseggel er valamit).Az IS-6-ot elnyertem 4 eve, gyakorlatilag az volt az egyetlen premtankom amivel penzt szereztem, amig ki nem jottem Angliaba, es akkor megengedhettem magamnak, hogy elkoltsek kb 150-200 font kozotti osszeget tankokra, es premre.
    De mar megbantam, egy rakas fasza jatekot lehetett volna venni belole.Habar, ha nem lesz magyar ag, de helyette lesz mondjuk Zrinyi es Tas premtank, akkor azokat meg megveszem, es azzal annyi, tobbe egy budos vasat sem fektetek a WOT-ba :K

    Nem ismerem a Heartstone-t, de a tarsam a League of Angelben tavalyelott decemberben piasan elb@szott 400 fontot :DDD :W

Új hozzászólás Aktív témák