Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    najó.. a rúterem topikjában nem jutok előbbre
    szóval...

    anglia, csodás adsl internet, és amihez ugye jár egy csoda-modem is, amiből én LAN kábellel jövök felé a szobámba. tiszta sor.. 4 éves lassan a buli.. azóta volt egy Ver1 1043ND-m, majd egy ASUS RT N56U, és most egy N66U... a gubanc ott van, hoyg ha:

    1:vezeték nélküli mód:
    automatán ismertetem fel a netet csóri ASUS-al, X idő és eldobja a netet, de, csatlakozni lehet a rúterhez. WLAN/LAN egyaránt, de csak a modembe tudok piszkálni....
    restart és minden faca.. egy darabig. mert megint kezdi ezt előről
    amit itt próbálkoztam:
    -DHCP off... kábelen van net, de van, hogy pár készülékemet nem tudom csatlakoztatni.. sehogy. pl samu smart tv rinyál, hogy kapcsoljam be a DHCP-t.. ha bekapcsolom, frankón mindent felismer ugye, csak lehal a net, vagyis a rúter és restart kell

    2: AP (Access Point) mód
    a beállítási opciók korlátoltak, itt is ez van... X idő és eldobja magát. annyira, hogy van, hogy be sem tudok lépni a rúterbe, reset...

    kezdem unni.. de nagyon. komolyan... régen nem volt ez ilyen.. (vagy de? :U ) .. összedugtam, ment... csatlakoztam a rúteremhez és voilá...

    jólenne, ha vki linkelne bármi megoldást, amit kihagytam... vagy elmagyarázna ezt-azt mi lehet a gond, merre induljak... komolyan agyrém...

    most ott tartok, hogy a szerkezetem wireless módban van, DHCP off, meg 1-2 adatot megadtam manuálba. (átjáró pl, de a DNS szerókat nem )
    esetleg ha van vmi, amit meg kéne csinálni a lenti (adsl) modemmel is, visszakeresem, meglesem...
    csak történjen már vmi :W
    :R

    sry ha kicsit zagyva, katyvasz a dolog, belefáradtam...
    vasárnap 4ig melózom, utána van időm ideülni egész szerda délután 3ig, ha esetleg van vki aki segítene, vagy vmi kérdésre válaszoljak :C :R...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák