Új hozzászólás Aktív témák

  • pixelmester.

    aktív tag

    Sziasztok!
    egy kis segítségre lenne szükségem. nem nagyon vagyok hálózat szakértő, csak annyit tudok, hogy hol kell belépni a router és a modem beállításaihoz.
    vettem egy LG okostv-t, ami tud a routerhez csatlakozni, és tud netezni. viszont a mobil eszközök nem látják a tv-t a helyi hálózaton keresztül. (így nem tudom a tv-s alkalmazást használni a mobileszközeimről)
    Viszont kipróbáltam azt, hogy a modem-en is bekapcsoltam a wifi funkciót, és erre csatlakozva viszont sikerült a fent leírt funkció, az itthoni eszközök látták egymást. Viszont a modemnek borzalmas gyenge a jele, így ez kb használhatatlan. (kábelezésre nincs lehetőség)
    mi lehet a routeren elállítva, ami miatt a tv nem látható a többi eszköz számára?
    ha esetleg új routert vennék, mire kell figyelni, hogy a fent leírt probléma ne forduljon elő?
    köszönöm! :R
    vagy ha esetleg valami jelerősítő megoldaná a problémát? (mert a modem wifijén keresztül működik a varázslat, csak annak meg gyenge a jele. és akkor a router helyett bekötnék egy jelerősítőt...)
    nem lehet, h ott felmerülne ugyanaz a probléma, ami a routernél is?

Új hozzászólás Aktív témák