Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz mezis #15799 üzenetére

    koszi a tanacsot. kozben sokat okosodtam a temaban, ez a pda (androidosok tobbsege) nem tud adhoc-ot. direkt, hogy ne tudjank a userek csak ugy netezni hanem hasznaljak a draga mobilnetet vagy a fizetos helyeket.
    persze at lehet hekkelni, de eleg munkas, meg kell root-olni ami kapasbol garivesztes es konnyen elofordulhat hogy nem sikeral es akkor annyi kuka. ha sikerul a root akkor jon az atfaragas amirol is megoszlik a velemeny. hogy sikerul e vagy nem. en meg nem ertek hozza, amugy is ceges a cucc, garis, nem akarom kinyirni.
    van root nelkuli megoldas de csak w7-en muxik (nalunk az nincs).

    szoval marad az ap megoldas. talaltam a tp-linknel 3 fele wifi usb-st amik tudnak soft ap-t (321G, 727, 7200). persze mind a varos tulfelen van (nekem), de a legolcsobb (321G kb 2400ft) van is nem messze tolunk. lehet hogy holnap beujitok egy ilyet es akkor nem kell xarakodnom egy joval dragabb es nagyobb routerrel (ez meg csak egy stick, konnyen magammal tudom vinni ha kell). aztan persze lehet beszopom a soft ap-t es vehetek egy rendes rutert 5e-ert,,,

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák