Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Lenry #37761 üzenetére

    Gondoltam, hogy valami ilyenre gondoltál. De mint mondtam, nem csak olyan programokkal van gond, amik microsoft szervert szeretnének elérni. A LogMeIn és a NitroPDF telepítéskor azt hiszem, hogy frissebb változatot keres saját magából. A LogMeIn, mivel interneten alapuló alkalmazás, ezért a működéséhez is szükség lenne az internetre, ezért megérteném, ha nem rakná fel magát. A NitroPDF mondjuk nem az, de úgy nem próbáltam még felrakni, hogy teljesen megszakítom az internet kapcsolatot. Lehet, hogy akkor felmenne. Mert lehet, hogy a kapcsolatot észleli és vár a válaszra a szerverről, ami soha nem érkezik meg a blokkolás miatt. Na ezt majd este kipróbálom, bár sokat nem fog javítani a helyzeten.
    De ez minden estre legalább el fogja árulni, hogy a kapcsolat hibája miatt nem lehet felrakni, vagy van valami más kínja is.

    Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Újra felraknám a Win7-et, de az is lehet, hogy valamelyik frissítése a problémás és akkor a reinstall nem nagyon fogja megoldani a gondot.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák