Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztian922

    tag

    Hali, remélem jó helyre írom.

    Lenne nekem egy olyan problémám, hogy egy valamivel régebbi (3-4éves) gépet kellett újra raknom(win7-el ) amivel volt néhány probléma. Valamiért az egyetlen cd író/dvd író rajta nem működik és pendrive-ról való telepítéssel próbálkozva pedig azt sem akarta felismerni bootolható eszközként. Mivel nem tudtam mást kitalálni, gondoltam átrakom abból a gépből a hdd-t az enyémbe és úgy rakom újra. Ez működött is, viszont mikor átraktam a másik gépbe a rendszer ugyan bootol és elér egészen a windows logóig, viszont mikor pont összeállna a logó akkor újraindul.
    Na már most a windows-t a saját gépemen ms-től letöltött iso-ból szintén ms-től letöltött win7 usb-dvd tool-al csináltam.
    Sajnos úgy az egészhez annyira nem értek, hogy tudjam okoz-e gondot ha teljesen más hardver környezetben van egy hdd rendszer újrahúzáskor mint ahova az szánva van, de remélem nem ez a gond.

    Ha van valakinek valamilyen ötlete megköszönném!

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

Új hozzászólás Aktív témák