Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz shtirley #58 üzenetére

    Lehetséges, hogy frissült nálam a rendszer automatikusan 6.0.1-re, anélkül, hogy megerősítést kért volna? (Manual-ra van állítva a frissítés, eleve alaphelyzetben arra van állítva.) Baromira érdekes, mert eddig nem figyeltem, hogy induláskor milyen ver.számot ír ki, miután olvastam tőled, hogy megjelent a 6.0.1, mondom no, akkor másnap (azaz ma) kipróbálom. Aztán hibát hibára halmozott a box tegnap (fél képernyő nem látszódott livetv-nél 1-2 csatornánál, interlace-es volt a kép HD csatornáknál, diseq kapcsoló valamiért nem kapcsolt át stb.) épp emiatt újraindítottam a boxot, hátha... (nem szoktam kikapcsolni a boxot szinte soha) aztán látom, hogy 6.0.1-et ír induláskor...
    Most feltettem tiszta telepítéssel a 6.0.1-et, épp backup-olok, kíváncsi vagyok, hogy marad-e a jelenség, vagy megszűnik.

    ---------------
    Az vajon mitől lehet, hogy ha SMB-n másolok a boxra (ahogy most a backup file-t) az adatátvitel nem folyamatos, kb. 15mp-enként leesik közel 0-ra a sebesség, majd ismét beindul s 15 körül másol? Ugyanígy backup indítása után az olvasásnál ugyanez a jelenség, szóval ez elvileg a hálózati hibát kizárja...
    Ti nem tapasztaltatok ilyet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák