Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz maflame #1306 üzenetére

    Miért nem lehet/szabad voldemortot legálisan rárakni Stirlitzre?

    Erre igen egyszerű a válasz, és a topik létreházása óta CSAK kb 10x írtuk le. :W

    Miért nem lehet legálisan rárakni?
    Azért nem lehet PNA-ra utólag iGo-t telepíteni, mert nem hoznak forgalomba olyan verziót, amit PNA-ra lehetne feltenni. Az iGO-t csak PDA-ra telepíthető formában árusítják. Pont. Ennyi. Gondolom ez világos, és érthető.

    Miért nem szabad rárakni?
    Erre még rövidebb választ lehet adni. Mert a törvény tíltja az illegális szotverek használatát. Feltételezem ez is elég egyértelmű.

    És miért nem lehet itt kitárgyalni?
    Az előbbi két ok miatt.

  • Luissimo

    veterán

    válasz maflame #1306 üzenetére

    Tudod az élet lényege a folyamatos szívás SZÍVATÁS.
    Mertugyebárkérlek, én megvettem egy TILBORG 900i nevű nem is rossz PNA-t ugy a madaras tescoban, hogy vele adták a kártyán a rádedikált naviszoftvert.
    Olyan szinten van egybeégetve, hogy ha a kártyát egy kártyaolvasóba dugom és ugy jelentkezek fel a naviextras toolbox-ra vele, akkor is TILBORG a felcsatlakoztatott készülék üzenetet kapom.

    Ezzel arra itéltem magamat, hogy ezt használjam életem végéig( vagy a kütyü élete végéig)
    MERT.
    1, ha beszarik a kütyü, a jópénzért vedd kártyádat hiába dugod be az uj PNA-ba, ami esetleg jóval nagyobb tudásu is, nem hajlandó vele menni.
    2, ha beszarik a kártya, akkor esetleg dzsungelharcos módjára megtudod oldani hogy kapjál egy másikat , de nem fűznék hozzá nagy és hiu reményeket.

    Tehát, VEGYÉL ilyenkor uj kütyüt, uj kártyával, ezt a lényege a fogyasztóbarát magatartásnak.

    NAIV kérdés:
    Mértnem működhet olyan szinten az NNG marketingja, mint a Sygic műveké?
    Vettem egy kütyüt valahol, bekopogtatok hozzájuk, kérek egy dobozos PNA-s Ájgót !![
    12-15 ezerért, megfizethető áron, a kütyüárakkal összemérhető szinten.

    Annakidején a Skálás Demján Sándor jelszava volt:
    " A sűrű fillér többetér, mint a ritka forint"
    És nézzükcsak meg mi lett belőle azóta?
    A mi sűrű fillérjeinkből lett milliárdos.
    Ezzelszemben az NNG összeveszik gyártókkal és térképgyártókkal, nemhogy terjeszkedne a piacon.
    Ha kimész Passau-n túlra, a teljes Németországi autóstársadalom van olyan szinten leszarva az NNG által, hogy csak na.
    Egyetlen kütyüt nemtalálsz , nemkevés műszaki üzletükben, amin Igo futna.
    Van Becker, van TomTom, van Garmin, látsz Sygic-et, de sehol egy Ájgónak látszó tárgy.
    Többmillio potenciális vevő figyelmenkívülhagyása.

    Ja, és amig valaki szóvá nem teszi, megjegyzem, hogy direkt hánytam fittyet a helyesírási szabályokra itt-ott ! :P

    MARKETING , könyörgöm, M A R K E T I N G !!!!! :F :W :o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák