Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Mister_X #2678 üzenetére

    Így van, az a game szabályosan büntet, mármint én csak a Dark Souls-t toltam ki, az eleje kín és keserv volt, vonyítottam, hogy hogyan lehet, hogy 50-edjére se tudom lecsapni Havel-t :D Aztán rászoktam a DS wikire, videókat nézem, és szépen megtanultam túlélni, és nagyon élvezni a játékot. :)

    .LnB:
    Játsz játsz és játsz sokat, tapasztalsz majd rengeteget! Minden nemzet jó, bár vannak különbségek a Tierek között. Pl. oroszok már az elején szakítanak (I-15, I-153 duplafedeles, és LaGG széria, de a Yak és Mig-ek is nagyon jók), és ezt a jó tulajdonságukat az utolsó tierig megtartják. Britek az igazi all round gépek, mindenhol remekelnek, főleg T2-T3-ban, a Spitekkel és Hurricane-okkal (ja meg a Beaufighterrel!). Japók érdekes állatok, én szeretem őket, csak a játék elején nem túl acélos a páncélzatuk (papírzatuk), meg a tűzerejük sem, de cserébe lefordulnak bárkit. Később viszont bekeményednek ők is. Főleg a Zero-kra igaz ez. Németek az igazi badass, főleg fighterek (BF109) és heavy fighterek (BF-110, Do-217) terén. Usa a bombázóival gyak agyon (B-25, B-17), de van ott 1-2 értelmes fighter is (Airacobra, Kingcobra).
    Csak nagyon nagy vonalakban írtam le, hogy szerintem melyik nemzet miért jó. :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák