Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz edk- #18529 üzenetére

    Nálam működik. A mobilszámom és a Reenger számom van beregelve náluk. Oda-vissza kipróbáltam a hívást és működött. Kliensből és tárcsázóból is próbáltam. A kliens más számot használ. Pár hsz. -szel korábban írtam (ez csak az új verzióban működik). Nem tudom, hogy miért nem megy nálad. Próbáld ki az új kliensből! Ha Androidot használsz, akkor a droidos tárcsázós/névjegyzékes, "automatikus" híváshoz nem jó a "pp" formátum (sztem ezért kellett manuálisan bepötyögnöd). A "p" -nek a vessző az Androidos megfelelője. Darabonként 3mp. Tehát, ha két vesszőt teszel "pp" helyett a központ és a célszám közé, akkor 6mp -et fog várni, mielőtt leadja a központnak a célszámot. És ami ennél is fontosabb, NE TIMBUKTUBA TELEFONÁLJ!!! A célszámot is nemzetközi formátumban kell megadni!!! A kliens annyival jobb, hogy nem kell ilyen procedúra, gördülékenyebb a hívás.

    Más:
    Csak egy kis infó, hátha más is használja fekvőben a telót. Xposedes AppSettings -szel fekvőbe tudtam forgatni. Úgy tűnik, hogy a kliens GUI elemei priorizálva vannak, ezért nem csúsznak egymásba, mint néhány app -nál. A tárcsázó így nem jelenik meg, de a többi funkció (pl. névjegyzék) használható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák