Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz #15779328 #68993 üzenetére

    Nem is terveztem lecserélni :B
    Annyi, hogy neked azért EK radiátoraid vannak, simán benne van az is, hogy ezek a Bykskik ilyen gyengék, ezért is gondoltam ,hogy harmadiknak valami bizonyítottan jót rakok be. A szellőzés most nem lehet gondom, mert 2 hete le van véve az előlap. Ha nem bántok semmit, és maradnak a ventik 7-900 rpm környékén, meg a pumpa 2,6L körül, akkor kb néma a gép, és 41 fok a teteje a víznek 3-4 óra játék után. Teljesen idle-ben kb 30-31 fok, bánya alatt 34. Ugyebár most ez a gondom, hogy nem tudom a vízhőfokhoz belőni a venti sebességeket, ezért kell majd az Octo. Amióta kikerült a kosz a cpu blokkból, és be lett lőve a PBO, azóta maximum egy pillanatra ugrik fel 60 fölé a cpu, ezért nem indulnak be a ventik 40 fokos víznél sem. :D Egyébként megvan a vertical gpu stand is, csak nem raktam még be.

    A fenti hőfokokkal egyébként meg is elégednék véglegesre, csak tudom, hogyha felrakom az előlapot, akkor nem ez lesz. A legnagyobb problémám a DDC hangja. Valahogy arra nagyon ráállt a fülem, bármilyen ventilátor sebesség mellett kihallom :U

Új hozzászólás Aktív témák