Új hozzászólás Aktív témák

  • Nomad-85

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van nekem egy Thermaltake M5-ös házam, és benne egy i5-2500k processzor, amit vízzel szeretnék hűteni. Ehhez már megvan egy EHEIM HPPS Plus 12V-os pumpa + plexi tartály, egy HEATKILLER CPU rev.3.0 blokk....

    Nah most a kérdésem az lenne, hogy a képen látható általam otthon talált és felújított (valószínűleg néhai autó fűtőradiátor...) radiátoron keresztül tudja e tolni a vizet a már meglévő pumpám?? Elvileg 10/8-as csövekkel szereltem volna a rendszert már meg is van hozzá a cső és a csatik a pumpán és blokkon, de a felújított radiátoron meg "gyárilag" 2 kb 20mm-es csonk van.... leszűkíthetem e ezt a 20mm-t csatlakozókkal úgy, hogy jó legyen hozzá a 10/8-as cső vagy az nagyon visszafogná a rendszer áramlását? vagy jobban megérné akkor ilyen 20mm-hez(azthiszem 19/13, de lehet hogy van nagyobb is...) közeli csövezéssel megtervezni a rendszert?
    :R

    || Intel Core i5-2500k || AsRock P67 Fatal1ty Performance B3 || ASUS R9 270x DCII TOP 2GB || 2x4GB Corsair Vengeance 1866MHz || Thermaltake Contac C30 || Gigabyte Superb 620W ||

Új hozzászólás Aktív témák