Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz EkSYS #1599 üzenetére

    Azért attól függ, megint honnan nézed az előrelépést... és mire használod. :)
    Én váltottam mkII-esekről, mkIII-asokra... és csöppet sem bántam meg, fél percre se a beruházást
    Ég és föld a fókuszálása, ez az ami nálam egy fő kardinális pont volt, a két kártyás mentés mellett.
    Zaj tekintetében is szignifikánsan javult a mkII-höz képest, pedig én tényleg kényes/háklis vagyok erre.
    Igen... 60 fps tényleg kellene....

    Amúgy:
    Canon plans to release a notable firmware update to its high-end EOS 5D Mark III in April that will let videographers use the SLR to record uncompressed HDMI video.
    When shooting video, HDMI Output makes possible the recording of high-definition uncompressed video data (YCbCr 4:2:2, 8 bit) from the EOS 5D Mark III to an external recorder via the camera's HDMI terminal. This, in turn, facilitates the editing of video data with minimal image degradation for greater on-site workflow efficiency during motion picture and video productions. Additionally, video being captured can be displayed on an external monitor, enabling real-time, on-site monitoring of high-definition video during shooting.

    Kihajthatós lcd-t sosem értettem... ekkora méreten nem látni semmit... vagy teszel egy értelmes 7-9" külső megjelenítőt... vagy felesleges tekergetni a vázon lévő kijelzőt... + egy felesleges törési, elromlási pont.

    Ez a rögvest megveszed... igen... szokásos téma... én kivártam a vázak vásárlásával... és meglehetősen jól tettem, közel 100k-val jött lentebb az ára a mkIII darabjának... igez a mkII-esek használt piaci ára is lement.

    A karácsonyfa effekt meg hát így van ahogy leírtad. :)

Új hozzászólás Aktív témák