Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Bull Boss #3200 üzenetére

    "És igen! aki Isten nélkül maga akarja megtalálni az életét, az elveszíti, olyan lesz mint az izetlen só."

    Igen, mint mondtam ennyit a szabad akaratról. Csinálhatsz amit akarsz, akkoris csak úgy lesz jó neked ha azt csinálod amit én mondok. Puff. Ez kb olyan mint a cirkuszban. Ahol az állat ha nem úgy cselekszik, ahogy akarják akkor kap egy ütést, vagy szidást vagy ilyesmit, ha pedig jól végzi a dolgát akkor jutalmat. Mégsincs kikötözve, nem rángatják drótokon, megvan a "szabad" akarata, de mégis azt kell tennie amit az idomár mond.

    Ne haragudj, de amióta én itt olvasom a keresztény / egyéb vallásos emberek hozzászólását, magyarázatait véleményét, (1-2 kivétellel) nekem csak rosszabb képem alakult ki a vallásokról úgy összeségében, mint eddig bármikor.

    Hogy mondhat ilyet egy ember ha értem meghalsz akkor találod csak meg az életed???
    Vagy ezt megint milyen képletességgel kell érteni?
    Ugyanmár, még pont te idéztél Máté evangéliumából, én is onnan vettem ki a többit.
    Nem hinném, hogy a te általad bevágott szöveget pozitívnak tudnád feltüntetni...

Új hozzászólás Aktív témák