Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila2011

    aktív tag

    válasz MageRG #21107 üzenetére

    Pont erről írtam, aki akar csodák nélkül is hisz, aki nem akar, akkor se hinne, ha megjelenne neki Jézus.

    Úgy tudom egyébként, hogy belső szervei is épen maradtak, ami mumufikálódás esetén nem lehetséges. Ezért távolították el az egyiptomiak is. A mumifikálódás a test kiszáradásán alapszik, a belső szervek indulnak elsőként romlásnak. Ráadásul halálakor nem is kezelték semmivel. Később is csak egy nagyon vékony viaszréteget alkalmaztak. De lehet olyan mindennapi dolog, hogy számos más ilyen esetre tudsz nekem adni linket, képpel együtt.

    Ha azt mondom, hogy több száz hívő előtt kezd el vérezni egy ostya darab, akkor arra is azt mondod, hogy vagy képzelték mind egyszerre, vagy hazudnak. Ha saját szemeddel látnád, azt mondanád, hogy biztos valami trükk, aminek nem ismered a módját.

    Egyébként nem áll szándékoban neked bizonyítani, hogy van-e Isten vagy nincs, csak erre a megjegyzésedre válaszoltam: "valami olyan dologgal kellene előállni, amit nem lehet megmagyarázni másképpen".

Új hozzászólás Aktív témák