Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    Sziasztok!

    Nagyon nem szeretek ide írni de sajnos meg kell tennem.. :(
    Vásárolt tőlem egy fórumtárs itt hardverapron egy videókártyát (Gigabyte Aorus RX570 4GB)
    Mielőtt elküldtem a kártyát a gépembe üzemelt a videókártya (Z370 GAMING M5 MSI alaplap és 8700K procival) 1 hónapig volt a gépemben a kártya CSGO, FORTNITE, DESTINY2 stb stb játékokkal volt használva

    Megvette a srác és aznap írt nekem hogy egyszer elment a kép és vissza jött.. mondom az érdekes mert nálam hibátlanul működött, erre az a válasz jött lehet valami kompatibilitási hiba vagy én arra gondoltam hogy driver frissités történt, montior hz váltás bármi..

    Eltelt 1 hét és most közli hogy hibás a kártya olyan hiba jelenségekről beszél amiket nem is tudok hova tenni.. És hogy vissza küldi.. 1 héttel később..

    Én ha veszek valamit azt azonnal letesztelem ha hibát észlelek le tesztelem másik gépben, haver bármi..
    És ha ott is ez van akkor nyomatékosítom hogy vissza szeretném cserélni a pénzemre.
    Ez nem történt meg se aznap se 3napon belül és így több mint egy héttel később szeretné vissza adni
    De ha kell akkor olcsóbban is vissza adná és akkor "nyerek" rajta.. Ezt sem értem igazából adjam el másnak azt ami nálam hibátlan volt de nála több mint 1 héttel később hibás lett és verjek át vele mást? :F
    Ja arról nem beszélve hogy adtam a kártya mellé garancia levelet is amivel tudja érvényesíteni a garanciát

    Miért kellene akkor így eladást követően több mint 1 héttel vissza vennem, olyan hiba jelenséggel ami tudom hogy nem volt nálam + úgy hogy adtam garancia levelet is :F

    Én úgy érzem teljesen korrektül jártam el, de 1 hét után + garancia levéllel nem gondolom hogy nekem ebbe bele kellene folynom .. ez az ő dolga.. ott a garancia levél intézze el.
    Jól gondolom? :F

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák