Új hozzászólás Aktív témák

  • Borzoló

    senior tag

    válasz Joy 444 #1650 üzenetére

    Te szóltál hozzám.
    Remélem jót mulattál az üzletszabályzatomon.
    Leírtad, hogy nem sz@r, "király a cucc meg minden csak nem mennek a ramok 1600-on". Mert az alaplap gyárilag nem tudja :C ÉS EZ NEM GARANCIÁLIS OK. SEHOL!
    Az elhajlott tüskéket személyes átvétel során kellett volna mondanod, de nem ellenőrizted, pedig ez az 1. amit megnézünk minden alaplapnál 775 foglalattól kezdve, ezért írtam, hogy eszed nem sok(ehez). Yg0r kolléga lakásán stressz teszteket futtattunk....
    Igen elvittél! A 10perces rendőrök elől bujkálós fuvart IGENIS KÖSZÖNÖM! SOK CUCC VOLT NÁLAM, AKÁRMILYEN IS VOLT, SEGÍTSÉG VOLT! :R
    Ügyünk álltal jó indulatod megszűnt, ellenkezőjére fordult, hazudoztál, hogy visszavegyem a lapot....ebből kiindulva valószínűleg nem is volt hajlott láb, te csináltad, hogy hátha majd erre visszaveszem....persze ez csupán fikció!
    Hozzáteszem, hajlott láb nem okoz instabilitást, se 1600 helyett 1333-as ram kezelést. Tesztek közbe kibukott volna. A RAM az vagy megy, vagy nem. Yg0r a fórumban alátámasztotta az általam leírtakat, megvédett!!
    Máskor körültekintőbben vásárolsz! Ellenőrzöd a foglalatot és utánaolvasol mit tud az alaplap VAGY KÉRDEZEL és ha nem tudom a választ utánaolvasok én és válaszolok.....
    Lezártuk már ezt a témát(Kalandor, én, te)
    És fejezd be az ócsárolásom, mert amiket leírtam az úgy is volt! Minden más amit írsz az nem igaz, ezeket fújtad akkor is amikor aktuális volt ez a téma, privikből kiderült az ellenkezője! PONT.
    Látod mekkora "haverok" vagyunk a moderátorokkal, itt sz0 pata naka....ennek ellenére levették a te negatívjaidat! ;)

    ÉN KISZÁLLOK EBBŐL ÉS A TÖBBI "BESZÉLGETÉSBŐL" IS! :R

    "Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

Új hozzászólás Aktív témák