Új hozzászólás Aktív témák

  • GiP23

    csendes tag

    Sziasztok, egyelőre nickek nélkül a történet:

    - Hirdetett hibátlan komplett gép, vevő jelentkezik rá.
    - Árban megegyezünk, jön is érte, felengedem a lakásba, összedugom előtte, bekapcsolom, felajánlom nézzen meg rajta amit akar, nyomogassa, próbálja ki, szerelje szét, amit akar.
    - Pár percig nézi, azt mondja ok. Elviszi.
    - Másnap ír, hogy a táp ventije lassan jár és kattog (ilyen problémát érdekes nálam mikor kipróbálta nem tapasztaltunk), de valószínűleg egy tisztítás megoldja. Még aznap este ír, hogy a géppel minden rendben.
    - Rá egy napra ír, hogy lehet hogy a tápban ventit kell cserélnie, "de ezt megoldom
    köszi"
    - írja
    - Rá egy napra jön egy üzenet, hogy a táp pukkant egyet, tönkrement, most mi legyen?
    - Válaszolok, hogy nálam ilyen probléma nem volt és kipróbálásnál sem tapasztaltunk semmit. Véleményem szerint egy táp vagy működik, vagy nem, nincs olyan, hogy kicsit rossz volt és aztán elromlott. Én azt gondolom nála lévő hálózat feszültségingadozása stb ilyesmi okozhatta.
    - Kijelenti, hogy a " a hibás tápot is vissza viszem te pedig adsz nekem 8.000Ft pénzt"
    - Írom, hogy ez így nem oké, pont ezért próbáltuk ki, hogy ne legyen ebből probléma. Igazságtalannak érzem, de mivel korrektség megköveteli felajánlok neki 4000Ft-ot, zárjuk az ügyet.
    -Válasz: "Nem A táp szar ezért teljes árat fogsz fizetni", rendőrséggel való fenyegetés, tettlegességgel való fenyegetés: "ha nem akkor vagy ma vagy holnap meglátogatlak de a másik formámat fogod megismerni és nem az elnéző felemet", "Sajnálom ami történni fog" stb...
    -Válaszolok, megismétlem, hogy a tápnak nem volt baja, sérelmezem, hogy fenyegetőzik.
    -Válasz: további fenyegetések, sértések.

    Ötleteim:
    1. Hagyom a picsába az egészet,
    2. Keresek egy 4e forintos tápot itt és felajánlok neki egy cserét
    3. Kifizetem neki a 8e forintot.
    Mi a véleményetek?

    Tegyük hozzá, hogy egy 74 pozitívos felhasználóról van szó, a stílus ezért különösen meglepett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák