Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz garga01 #135558 üzenetére

    Ez nem tudom mitől off-topic, tekintve, hogy vezetékes telefonról van szó. Ha az lehet ON topic, hogy lakáson belül bárhol tévézhess vagy bárhol netezhess, akkor az is lehet, hogy bárhol legyen a DECT telefonod.

    [kép]

    Ki sem lehet nézni, hogy mindhárom csatlakozófej RJ45-ös-e. Az az ún. TAE adapter meg persze olyan szögből van fotózva, hogy semmit ne lehessen belőle látni.

    felesleges a külön DECT bázisállomás, mert benne van a a legtöbb Firtz routerben,

    És akkor min pihen a készülék? Csak úgy lehajintjuk az asztalra? A cucc mellesleg tölti is a készülék akkuját, gondolom ezt a Fritzed nem tudja.

    Van itt két kép:

    1. kép

    2. kép

    Jól értem, hogy akkor annak a TAE adapternek van egy RJ11-es foglalata (ami továbbra se látszik) és azt alakítja RJ45-re plusz az Y kábel továbbítja a képen látható DSL/TEL portnak?

    Igen használtan is vagy 40-50k-k az általad említett Fritz routerek. De nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez kissé ilyen ágyúval verébre megoldás, mivel router funkciókra abszolút semmi szükség. Kizártnak tartom, hogy nem létezik olyan eszköz, ami páros és jóval egyszerűbb és nem egy DSL routerrel van összekombózva. Mint pl. amilyenek a wifi repeaterek.

Új hozzászólás Aktív témák