Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz #19482368 #61993 üzenetére

    "Sőt tovább megyek az összes soho hálózati eszközön komoly biztonsági problémák vannak."
    Azért pl az asus szerintem tesz ellene. Első alkalommal meg kell változtatnod a jelszót (kötelez), nem lehet admin admin páros. Ott első alkalommal mindent be kell állítani.

    Míg a szolgáltatói eszközöknél mindent készen kapsz, minden kód előre adott, fel van a címkézve a szerelőknek plug&play. Így olcsóbb (butább) munkaerőt is lehet alkalmazni (kevésbé kell őket képezni)

    És nem az elején van a baj, mikor algoritmust használnak (hiszen ismerik a kockázatokat). A baj akkor van, mikor beüt a baj (ismert lesz az algoritmus), és nem tesznek semmit (szóval a baj kezelésével van szerintem gond).

    "Ugyanakkor a Magyar jog rendszer nincs ilyen incidensek kezelésére."
    A magyar jog meg illeszkedik a nemzetközihez, magyarán nem lógunk ki semmiben. Egyébként nekem jelenleg semmi bajom a jelenlegi informatikai jogrendszerrel.

    "Majd egy tüntetést szervezni és követelni a biztonságos internet használatának a feltételeit. Akkor talán valami történni fog, addig nem hinném."
    :) Megnevettetsz. Az embereket ez nem érdekli. Őket csak az ár izgatja (hiszen informatikai analfabéták többségében)

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák