Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz blakey #47237 üzenetére

    Még az SD-ből is azt kapjuk, ami selejt. És most nem szeretnék senki olyat megbántani, akinek álmai csatornái a Galaxy, Fine Living, Food Network, etc. Csak néhány ami az utóbbi 1-2 évben bekerült, és eszembe jutott. De nyilván pénzkérdés, ezeket pedig bagóért meg lehetett szerezni. Főleg mert egyik-másik műholdon ingyenes, annyira drága biztos nem lehetett. A FOX oké, népszerű csatorna. De már közel 2 éve létezett itthon mire megszerezték a jogokat. Gratulálok hozzá, elképzelni sem tudom milyen emberfeletti erőfeszítésbe kerülhetett.

    Másrészről viszont melyik itthoni szolgáltató ad több HD csatornát, mint a UPC? Egyik sem. Ahhoz Szlovákiában kellene előfizetni, mert ott rengeteg a dúsgazdag ember, és mellé még igényesek is. Hoppá, el vagyok tévedve. Összekevertem Svájccal. A fene a hegyekbe. Akkor mi lehet az oka, hogy Szlovákiától is el vagyunk maradva választékban, HD csatornákban? Csak tippelni tudok. Van itthon a vezetőségben néhány ürge, aki teljesen alkalmatlan a feladatára. A másik lehetőség, hogy az átlag magyar igénytelenebb mint amit én el tudok képzelni. Ebben az esetben nincs miről beszélni. Azt kapjuk, amit érdemlünk.

Új hozzászólás Aktív témák