Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz mobal #40748 üzenetére

    Nálunk csak Invitel ADSL van alternatíva. Most júniusban hosszabbítottam, ők hívtak, mert júliusban lejárt volna a hűség. Nekem is ajánlgattak mindenfélét, videótár, HBO pack, ilyen csomag, olyan csomag, de mind többe került volna mint a jelenlegi. Így aztán le is lőttem a manust, mondtam neki, hogy abból induljunk ki, hogy nekem nem kell semmilyen plusz szolgáltatás a jelenlegihez képest, esetleg a netet lehet gyorsítani, de az sem kitétel, viszont egy forinttal sem vagyok hajlandó többet fizetni. Erre azt mondta, hogy pedig sajnos csak ezt tudja ajánlani. Mondtam oké, semmi probléma, akkor jön a tányéros DIGI TV egy készülékre, a többire meg ingyen MindigTV, netre tett ajánlatot az Invitel, hogy augusztusban kiépítik a VDSL-t, és kevesebbért megkapom a 60M-et, mint jelenleg a UPC adja, telefonra meg semmi szükségem, és ezzel le is lenne rendezve a rezsicsökkentés. Itt következett aztán, hogy akkor még várjak kicsit, mert még lenne egy olyan ajánlata, hogy... És a vége az lett, hogy a havidíjam csökkent 2-300Ft-al, a 60-as netből lett 120, és a TV mellé kaptam még a MyPrime-ot ingyen.

    Természetesen eszembe se lett volna MindigTV-re váltani, sőt az Invitel sem vezet semmiféle VDSL-t, itt örökre ADSL lesz csak, de blöfföltem nekik, és jól bejött, most két évig elvagyok.

Új hozzászólás Aktív témák