Új hozzászólás Aktív témák

  • Genius007

    őstag

    Sziasztok!

    Eddig net + tel + tv kombóm volt a upc-től, lejárt az egy éves hűségem, és gondoltam csomagot váltok, mert bár esetleg egy kicsivel többért dupla akkora netem lehet, akkor miért is ne.
    Eddig 7300,-at fizettem (analóg dolgok), gondoltam beruházok a gold csomagra (digitál tv ~80 csatorna), +1600ft és a netem is 60mb helyett 120mb lehet, arról nem is beszélve, hogy 2hónapig csak 5990 és 240mb net társul hozzá. Igenám, gondoltam én!

    Amikor a upc ügyintézővel beszéltem személyesen, és aláírtuk a szerződést, akkor 3x is rákérdeztem arra, hogy: "Ha jól értem, akkor 2hónapig 5990 és a netem is 240mbit igaz?" - "Igen!"

    No ez szép és jó aláírtam ahogy illik, aztán boldogan távoztam, mondta hogy 4nap múlva jönnek az árnyék technikusok a lépcsőházba, onnantól kezdve lesz a tv-m is használható a set top box-al, és a netem is változik. Igazából minden változott, csak a netem nem lett 240mbit, csak 120.
    Gondoltam én félre értettem valamit, megnéztem a szórólapot, mert valahogy sejtettem, hogy "én basztam el" és látom, hogy a 240es net 2hónapig csak az új előfizetőknek jár, hmm ...

    Elégedett vagyok a 120mbittel is, félre értés ne essék, de ha a csaj azt mondta 2hónapig 240mbit, akkor legyen már annyi, főleg mert az miatt is kötöttem javarészt a nagyobb csomagot.

    Ez ügyben érdemes valamit tenni? Reklamálni, stb? Mert bár felvétel van róla, de ilyen esetben tesznek is valamit a upc-nél? Esetleg megadják a 240mbit-et ... ? Vagy szarjam le? :U

    https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák